Klientská zóna

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit

Reklamy

Mimoňské Války pokračují!!!

03.05.2010 22:43:44 | admin | 701x

MIMOŇSKÉ Války XVI


Mimoňské války jsou opět za dveřmi a tímto OFICIÁLNĚ PROHLAŠUJEME, že Mimoňské války XVI. se konat budou a to ve dnech 7. 5.- 9. 5. 2010.

Tentokrát se můžete těšit samozřejmě na všechny naše stálice (STAR) – sprinty, slalom, rychlostní zkouška, gumování, motorové brzda – Dynocup, také na Tuning cup. Na srazu nebudou chybět ani vaši oblíbení drifteři…

Sledujte náš web, postupně budeme zveřejňovat program akce a vešekeré potřebné informace

Připravujeme pro vás pár novinek…….
Jedna z novinek, která vás závodníky jistě potěší je, že závodní auto na podvalu nebude platit, pouze auto, které ho poveze.

Stejně jako při minulém srazu se připravte na opatření k ochraně zdraví a bezpečnosti účastníků srazu. Policie ČR bude v průběhu "Mimoňských válek" provádět v areálu letiště dopravní kontroly řidičů vozidel se zaměřením řízení pod vlivem alkoholu. V případě, že bude u řidiče vozidla zjištěn alkohol v krvi do 1 promile - jedná se o přestupek na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi dle § 30/1h) zák. č. 200/90 Sb. o přestupcích; v případě nad 1 promili alkoholu v krvi se jedná o trestný čin ohrožování pod vlivem návykové látky dle § 274/1 tr. zákoníku. Policie ČR bude v areálu na žádost a s výslovným souhlasem pořadatele!

Komentáře

0
0
počet volných znaků : 0
Captcha Jiný ověřovací kód