Klientská zóna

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit

Reklamy

Relax Meeting Konopáč

09.09.2010 08:30:17 | admin | 1707x

Show&Shine RelaxCup
RelaxMeeting na ATC Konopáč pokračuje s drobnými úpravami i v dalších tradicích. RelaxCup doznal úprav kategorií podle aktuální situace obsazení v kolech AZ pneu Tuning Cup, takže Honda bude tvořit samostatnou scénu. Soutěží bude provázet moderátorka MC Chaotic a porotce si pod svá křídla vezme ostřílený matador české tuningové scény Martin Kokeš. Registrace do této soutěže je zcela zdarma, pouze se musíte přihlásit do 11 hodin.dB Drag
Poslední dosud ohlášenou soutěží RelaxMeetingu je dB Drag. Pro účast v ní je potřeba podat přihlášku dřív, než odbije sobotní poledne a vítěz si jako odměnu odveze reproduktory MTX Audio RTS 652 v ceně téměř dvou tisíc korun. A tou nejlepší zprávou na závěr je, že se této soutěže nemohou účastnit registrovaní a aktivní soutěžící dB Dragu a EMMA ESPL. Takže můžete změřit síly vy všichni začínající a nesoutěžící aniž byste měli zbytečný strach, že budete stát proti profíkům s audiosestavou za statisíce ;-)

Letní kino
Ani letos pořadatelé nevynechávají letní kino, které se tak stalo pevným bodem tradičního programu. Tentokrát padl los populárního snímku Kurýr 3. Promítání začne v pátek od 20 hodin hned po něm začne večerní SEMTEX party v krytém party stanu. Počasí nemá šanci cokoliv překazit a budete se tak moci bavit od příjezdu až do ukončení akce. Jo a to nejlepší? Kino můžete navštívit zcela ZDARMA.

Kompletní info najdete na stránkách pořadatele www.relaxmeeting.cz. 

Komentáře

0
0
počet volných znaků : 0
Captcha Jiný ověřovací kód